Filma shqiptare dhe batuta :D

Shko poshtë

Filma shqiptare dhe batuta :D

Mesazh nga Bonushi prej Fri 24 May 2013 - 8:23

Filma shqiptare kemi pare te gjithe por cilat jane batutat apo shprehjet qe ju kane ngelur ne mendje ??
P.sh.
Zonja nga qyteti
Ollga : C'eshte kjo B-e moj korbani ?
Vajzat :Nje shok
Ollga : Po B-e e ka emrin apo ia kane ngrene pulat ? Razz
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi