Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Shko poshtë

Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Jerenim prej Fri 24 May 2013 - 10:09

Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni duke e ditur qe ju don shume.
C'FARE DO BENIT??
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 24 May 2013 - 11:04

Do ta kem harruar me perpara se ai tme kerkonte nje gje te tille.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Jerenim prej Fri 24 May 2013 - 23:37

ndoshta eshte pask si rend me u pergjegje ne ket pyetje ..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Ariol prej Tue 28 May 2013 - 23:06

Nuk e harroj jo

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Rozafa prej Wed 12 Jun 2013 - 0:16

E lehte fare..Ja tregoj gishtin e mesit dhe e kupton vete ai pastaj Razz
avatar
Rozafa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 77
 <b>Piket</b> Piket : 79
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne realitetin e shek. XXI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Ariol prej Wed 12 Jun 2013 - 0:22

se harroj jo se do kem kaluar dhe bukur

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 4:03

i jap shnetit gjo e leht nejse shyqyr qe sjam marr me kshu gjonash
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese i/e dashura juaj ju kerkon qe ta harroni...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi