Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat nga Coociante

 :: Show Biz

Shko poshtë

Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat nga Coociante

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 30 May 2013 - 10:38


Elhaida Dani ne The Voic Of Italy kendon kengen e saj me te re "When love calls your name" dhurat e mbrekullueshme nga Coociante. Një këngë e shkruar dhe e kompozuar nga Riccardo Cocciante dhe Roxanne Simen
Cocciante e mbante te mbyllur gurin e tij te cmuar ne sirtar dhe papritur Elhaida ne Finalen e madhe te The Voic e Kthen ne nje Diamant. Keto jan fjalet e vet Mjeshtrit te madh te Italise Riccardo Cocciante./©Hapesira Jone
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi