Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy

 :: Show Biz

Shko poshtë

Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 30 May 2013 - 11:18


Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy
Manhiti te gjith publikun dhe teleshkuesit me zerin dhe stilin e saj te kenduarit, Nje uragan qe u nis nga Shqiperia e mbrrin fuqishem ne Italin fqinje dhe triunfon me cmimin e math te Zerit me te mire ne Itali.
Cocciante shum i lumtur per djamantin e tij qe shkelqeu dhe ndricoi skenen. Elhada triunfon me cmimin e Madh ne Top Fest 2012 dhe Tashme ne The Voic of Italy 2013.
Nëntëmbëdhjetë vjeciarja nga Shqiperia, ekipi i Riccardo Cocciante, fitoi edicionin e parë të "Zërit të Italisë" dhe fitoi një kontrate me shtepin diskografike Universal Music
Urime Elhaida na bere te jemi krenar...

©Hapesira Jone


Edituar për herë të fundit nga Erisa në Wed 5 Jun 2013 - 22:16, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy

Mesazh nga Eidisi prej Fri 31 May 2013 - 0:41

Te jemi krenar qe me verte e ka merituar kete fitim nje ze bombe qe ishte e veshtir qe mos te fitonte kjo bravooooooooo

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy

Mesazh nga Juventinia prej Fri 31 May 2013 - 4:34

une po e prisja ate cast dhe mendova se elhaida e fitonte por nuk do tia jepnin se eshte shqipetare
sapo prezantuesit thane elhaida dani me shume qava une se sa elhaida

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy

Mesazh nga Bonushi prej Fri 31 May 2013 - 8:17

Super kengetare ,bravo....Kjo po qe i ka bere shqiptaret te ndihen krenare ,,,,,

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi