Cameron Diaz shtatzënë… në sheshxhirim

 :: Show Biz

Shko poshtë

Cameron Diaz shtatzënë… në sheshxhirim

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 5 Jun 2013 - 0:27


Cameron Diaz është shfaqur me bark të fryrë në sheshxhirimin e filmit të saj më të ri. Aktorja 40-vjeçare do të luajë rolin e një gruaje që po pret një fëmijë në filmin ‘The Other Woman’.

Në këtë film interpreton edhe Taylor Kinney (i dashuri i Lady Gaga) dhe Leslie Mann.

Kjo nuk është hera e parë që Cameron Diaz interpreton rolin e një femre shtatzënë. Edhe vitin e kaluar ajo kishte një bark të rremë për filmin ‘What to Expect When You’re Expecting’.

Aktorja hollivudiane, e cila nuk ka fëmijë, është shprehur në një intervistë të mëparshme se role të tilla po i shtojnë dëshirën për krijimin e një familjeje.

“Dua të kem një fëmijë. Nuk ka rëndësi nëse e lind vetë, e adoptoj apo e ka partneri im nga një marrëdhënie e mëparshme”, pati deklaruar Cameron Diaz.

/ Top Channel
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi