Britney Spears rikthehet ...

 :: Show Biz

Shko poshtë

Britney Spears rikthehet ...

Mesazh nga Erisa1 prej Wed 5 Jun 2013 - 0:30

Britney Spears është stërvitur shumë kohët e fundit për të rifituar formën e duhur trupore dhe rezultatet e kësaj pune këngëtarja i tregoi gjatë një dite pushimi në Racho Palos Verdes, Kaliforni. 31-vjeçarja kishte zgjedhur bikini ngjyrë blu për të kaluar kohën në një resort luksoz para se të nisë një seri prej 70 koncertesh. Ajo ishte në shoqërinë e të dashurit të saj David Lucado me të cilin është lidhur në fillim të vitit pasi u nda nga i fejuari Jason Trawick në muajin janar.Spears do të nisë shfaqjet në fund të këtij viti dhe do të përfundojë afërsisht turin e saj pas dy viteve.

/ Top Channel"
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi