Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Shko poshtë

Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Sat 8 Jun 2013 - 13:37

Pershendetje,erdha edhe une te gjej nje qoshe te ngrohte ketu ne Hapesiren tuaj. Very Happy

Une jam Cimi,per me shume do njihemi me vone...por mos me boni pyetje me spec se jom i ndrojtur une Embarassed geek
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 8 Jun 2013 - 13:44

Mre se erdhe cimi, kalofsh bukur mes nesh,
Sme dukesh dhe aq i ndrojtur :p
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Ariol prej Sat 8 Jun 2013 - 20:52

Mire se erdhe cimi

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Juventinia prej Sun 9 Jun 2013 - 5:40

mire se erdhet shpresoj te beteni i kenaqur nga koha qe do kalojm bashk
juventinia

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Sun 9 Jun 2013 - 10:56

Erisa shkruajti:Mre se erdhe cimi, kalofsh bukur mes nesh,
Sme dukesh dhe aq i ndrojtur :p
Mire se te gjej Erisa...sigurisht qe bukur do kaloj...
ste dukem i ndrojtur?Qafsha kojshijen nuk te rrej geek
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Eidisi prej Sun 9 Jun 2013 - 10:57

Cimi mire se erdhe edhe argetim te kendshem ne shoqerin tone Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Sun 9 Jun 2013 - 11:02

Ariol11 shkruajti:Mire se erdhe cimi
Mire se te gjej Ariol.
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Sun 9 Jun 2013 - 11:05

Juventinia shkruajti:mire se erdhet shpresoj te beteni i kenaqur nga koha qe do kalojm bashk
juventinia
Mire se te gjej Juventinia
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Sun 9 Jun 2013 - 11:08

Eidisi shkruajti:Cimi mire se erdhe edhe argetim te kendshem ne shoqerin tone Very Happy
Mire se te gjej Eidisi Very Happy
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Burrelsja prej Sat 15 Jun 2013 - 18:47

KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Fri 21 Jun 2013 - 12:13

Burrelsja shkruajti:KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN
Sigurisht,eshte bukur kur gjen dhe miqte e vjeter...
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Cimi prej Sun 18 Jan 2015 - 13:13

Burrelsja shkruajti:KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN
E si mos tkaloj bukur me ket trup sexy??? in love Zemra ime heheheh nje unaz
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 42
 <b>Piket</b> Piket : 47
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjej ne kete ore te vone pagjumsa

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi