Gjithçka për një nxirje të plotë

 :: Show Biz

Shko poshtë

Gjithçka për një nxirje të plotë

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 17 Jun 2013 - 3:14

Në një përpjekje për të pasur një nxirje sa më të plotë dhe gjithëpërfshirëse, Kelly Brook vendosi të dilte topless në plazhin e Tulumit, në Meksikë. Modelja 33-vjeçare po kalon disa ditë pushimi me një shoqen e saj, ndërsa i dashuri Dani Cipriani ndodhet në Angli.
Top Channel"
[/img]
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi