Rita Ora, sportive dhe “luksoze”

 :: Show Biz

Shko poshtë

Rita Ora, sportive dhe “luksoze”

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 17 Jun 2013 - 3:35


Dielli kalifornian të motivon që të merresh shumë më tepër me trupin tënd, siç vërtetoi këngëtarja Rita Ora, e zhvendosur prej disa ditësh në SHBA. 22-vjeçarja me origjinë kosovare u fotografua në fundjavë pasi frekuentoi një palestër, në formë të mirë fizike dhe duke konsumuar një lëng frutash.Sportive, Ora tregoi edhe një herë më shumë se ajo nuk është vetëm një këngëtare e zonja, por edhe një e re me forma të admirueshme, që kanë ndikuar dukshëm në rritjen e suksesit të saj. Megjithatë, pavarësisht shpirtit të saj sportiv, as në palestër Rita tregoi se nuk heq dorë tërësisht nga luksi, duke mbajtur një varëse të trashë floriri, vëthë floriri dhe një byzylyk të kushtueshëm në kyçin e njërës dorë.

/ Top Channel"
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi