Beyonce e lumtur ne krahet e Jay-Z

 :: Show Biz

Shko poshtë

Beyonce e lumtur ne krahet e Jay-Z

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 17 Jun 2013 - 23:51

Beyonce është shfaqur në formë të shkëlqyeshme në krah të bashkëshortit të saj Jay-Z, gjatë festimeve bërë me rastin e 10-vjetorit të klubit "40/40". Në një festë të organizuar në New York, cifti u fotografua duke pirë shampanjë, ndërsa qëndronin pranë njëri-tjetrit të ulur në një kolltuk të madh dhe të rehatshëm. Beyonce kishte veshur një fustan të gjatë të bardhë, i cili i tregonte për mrekulli format e saj. 31-vjecarja kishte vendosur një make-up tepër natyral, ndërsa flokët ngjyrë të çelët i kishte kthyer në njërën anë, duke i dhënë fytyrës një pamje shumë rinore dhe të freskët.

/ Top Channel
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi