Rita Ora ndryshon pamje

 :: Show Biz

Shko poshtë

Rita Ora ndryshon pamje

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 17 Jun 2013 - 23:54

Një ditë shfaqet me flokë të shkurtëra dhe të nesërmen me të gjata. Kjo është Rita Ora dhe stili i saj gjithmonë në ndryshim. Këngëtarja me origjinë kosovare u fotografua të dielën në Los Anxhelos, me flokët e saj të gjata të rikthyera, falë zgjatimeve që kishte vendosur. Për 22-vjeçaren, momenti në të cilin u fotografua ishte një prej momenteve të pakta të pushimit, në mes të punës për regjistrimin e albumit të saj të ri muzikor. Më parë gjatë javës, Rita u fotografua në dalje të një palestre në Beverli Hills, gjithmonë e kujdesshme për të ruajtur tonifikimin dhe linjat e saj të admiruara.

/ Top Channel
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rita Ora ndryshon pamje

Mesazh nga Juventinia prej Tue 18 Jun 2013 - 3:34

kjo gjynah te mos ndryshoj 
sepse fama bo te veten

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi