Sulmohet Faqe e Internetit Top-Channel.tv

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Sulmohet Faqe e Internetit Top-Channel.tv

Mesazh nga Erisa prej Sun 23 Jun 2013 - 10:24

Faqa zyrtare e Top Channel eshte sulmuar. 
Nga ora 19.00 e ne vazhdim faqja online e Top Channel eshte sulmuar nga hackersat. Faqja, ne fakt, nuk hapet.Ndersa lajmin se ajo eshte sulmuar, e konfirmoi gazetari Sokol Balla ne transmetimin e tij live dhe i ftoi qytetaret qe perdorin internetin te informohen permes faqes ne Facebook te ketij televizioni derisa problemi te zgjidhet. Faqa e Top channel nuk eshte hera e pare qe eshte sulmuar, plot nje vit me pare ndodhi e njejta gje.


© Hapesira jone

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi