Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Shko poshtë

Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Mesazh nga Erisa prej Tue 25 Jun 2013 - 3:39


Qarku Tiranë, 1062/1422, ASHE 18 mandate, APMI 14 mandate
Qarku Elbasan, 485/540, ASHE 8 mandate, APMI 6 mandate
Qarku Durres, 372/444, ASHE 7 mandate, APMI 6 mandate
Qarku Shkodër, 355/417, ASHE, 6 mandate, APMI, 5 mandate
Qarku Fier, 526/576, ASHE 11 mandate, APMI 5 mandate
Qarku Vlorë, 417/432, ASHE 8 mandate, APMI, 4 mandate
Qarku Korçë, 447/447, ASHE 7 mandate, APMI 5 mandate
Qarku Berat, 266/302, ASHE 6 mandate, APMI 2 mandate
Qarku Lezhë, 212/258, ASHE , 4 mandate, APMI 3 mandate
Qarku Gjirokastër, 202/237, ASHE 4 mandate, APMI 1 mandat
Qarku Kukës, 169/169, ASHE, 2 mandate, APMI 2
Qarku Dibër, 264/264, ASHE, 3 mandate, APMI 3 mandate
/H,J

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Mesazh nga Eidisi prej Tue 25 Jun 2013 - 8:16

He moj fitoj Edi Rama mi Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Mesazh nga Erisa prej Tue 25 Jun 2013 - 10:15

Fitoi Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Mesazh nga Ariol prej Wed 26 Jun 2013 - 2:04

e hengri sala:P

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Mesazh nga Eidisi prej Wed 26 Jun 2013 - 3:31

Bravo e ka honger ka here ore hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuti te numeruara dhe ndarja e mandateve deri tani:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi