Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen

Shko poshtë

Media kosovare: Berisha sot pranon humbjen

Mesazh nga Legjenda prej Tue 25 Jun 2013 - 6:53

Gazeta Express në Kosovë shkruan se kryetari i Partisë Demokratike dhe kryeministri Sali Berisha pritet të dalë shumë shpejt në një konferencë për shtyp për të pranuar humbjen. 

Gazeta kosovare citon një anëtar të kryesisë së PD-së në kushte anonimiteti. “Berisha sot pranon rezultatin e 23 qershorit, pra humbjen tonë”, citon burimin e informacionit gazeta Express. 

Burime nga brenda PD-së thonë gjithashtu për Express se kryeministri Berisha nuk ka dalë të pranojë rezultatin deri më tani nga frika se mos komisonerët e PD-së braktisin qendrat e numërimit, çka do të rriste fitoren e PS-së.
avatar
Legjenda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 53
 <b>Piket</b> Piket : 93
Regjistruar : 17/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi