Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga Emiljano prej Wed 26 Jun 2013 - 0:31

Pershendetje anetare te Forumit Shqiptar. Jetoj ne Durres dhe jam i lumtur qe jam pjese e ketij forumi. Shpresoj te kalojme sa me mire se bashku dhe te na presin dite sa me te mira ne Shqiperine tone!

avatar
Emiljano
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 12
 <b>Piket</b> Piket : 14
Regjistruar : 26/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : DurreS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Erisa prej Wed 26 Jun 2013 - 0:33

Pershendetje Emiljano dhe mire se erdhe. Uroj tkalosh sa me mire ketu.
Legjenda te solli ketu besoj eeee hahahahahaha :p

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Ariol prej Wed 26 Jun 2013 - 2:03

Mire se erdhe

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Eidisi prej Wed 26 Jun 2013 - 3:32

Mire se ke ardhur edhe ishalla me kembe te mbar ore pelqesh

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Emiljano prej Wed 26 Jun 2013 - 4:36

Ju faleminderi te gjitheve,edhe un me shume erdha nga respecti i Erisa dhe kur kam kohe te lire,te futem ndopak!
Kalofshi sa me mire edhe ju!
avatar
Emiljano
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 12
 <b>Piket</b> Piket : 14
Regjistruar : 26/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : DurreS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Cimi prej Thu 27 Jun 2013 - 12:16

Mire se erdhe Emiljano,klm ne ket hapesire shqiptare.
avatar
Cimi
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 40
 <b>Piket</b> Piket : 45
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne krahet e saj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi