Beyonce: Blue Ivy, admiruesja ime më e vogël

 :: Show Biz

Shko poshtë

Beyonce: Blue Ivy, admiruesja ime më e vogël

Mesazh nga Erisa prej Fri 28 Jun 2013 - 23:14

Bewonce Knowles nuk influencon vetëm të rriturit më artin e saj. Këngëtarja pranon se edhe vajza e saj 17-muajshe është një admiruese e punës së saj dhe madje i 'dërgon' mesazhe nënës së saj, kur i pëlqen diçka.
"Ndërsa i tregoj asaj punët e mia, pavarësisht se Blue Ivy është e vogël dhe nuk përqendrohet dot gjatë, ajo më jep mesazhet në mënyrën e saj, se i pëlqen diçka ose jo", thotë Beyonce.
Së fundmi Beyonce ka ndarë me fansat e saj një foto të vajzës Blue Ivy, ndërsa ajo mban një kurore në kokë.
Po ashtu këngëtarja ka ndarë edhe një foto ku shfaqet ajo vetë e veshur me të kuqe, pranë karrocës së të bijës. Fotografi ka fiksuar një moment, ku Blue Ivy ka prekur me gisht hundën e nënës së saj.
Beyonce pëlqen të ndajë fotot e saj me të tjerët, ndërsa rrëfen se nuk pëlqen që të dëgjojë zërin e saj.
/ Top Channel - Hapesira Jone

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi