Shakira në stadium.

 :: Show Biz

Shko poshtë

Shakira në stadium.

Mesazh nga Erisa prej Fri 28 Jun 2013 - 23:19

Gjatë ndeshjes Itali-Spanjë, në shkallët e stadiumit ishte edhe Shakira, këngëtarja bukuroshe kolumbiane, e dashura e mbrojtësit spanjoll, Gerard Pique. Këngëtarja u fotografua e qeshur dhe vetëm në pak momente shprehu shqetësimin për atë që po ndodhte në fushën e blertë…kur i dashuri i saj vendosej në vështirësi nga sulmet kundërshtare. Koha e rregullt dhe shtesa e takimit Spanjë-Itali, e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Konfederetave, përfundoi në barazim 0-0. Nga pika e bardhë e 11-metërshave, një gabim i Bonuccit, kualifikoi në finale spanjollët që në finalen e madhe do të takojnë Brazilin, vendin organizator.
/ Top Channel

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi