Relaks me Penelope Cruz dhe Cameron Diaz

 :: Show Biz

Shko poshtë

Relaks me Penelope Cruz dhe Cameron Diaz

Mesazh nga Erisa prej Fri 28 Jun 2013 - 23:24

Penelope Cruz dhe Cameron Diaz shihen duke pushuar pranë një pishine në trailerin e filmit 'The Counselor'. Aktoret e famshme hollivudiane interpretojnë në këtë thriller përkrah Michael Fassbender, Brad Pitt dhe Javier Bardem. Filmi ka regjinë e Ridley Scott dhe skenarin e Cormac McCarthy. Kjo është hera e parë që bashkëshortët Penelope Cruz dhe Javier Bardem interpretojnë së bashku në një film që nga 'Vicky Christina, Barcelona'.
/ Top Channel - Hapesira Jone

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi