Selena Gomez ne koncert i tregon të gjitha

 :: Show Biz

Shko poshtë

Selena Gomez ne koncert i tregon të gjitha

Mesazh nga Erisa prej Mon 1 Jul 2013 - 5:04

Selena Gomez i dhuroi fansave të saj një spektakël të papritur, gjatë një koncerti të mbajtur në Boston, SHBA. Përpara fansave të saj të shumtë, 20-vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një fustan të hapur, pa asnjë poshtë. Një zgjedhje e rrezikshme, e cila “e tradhëtoi” për disa sekonda në skenë, përpara se Gomez të kuptonte se çfarë po ndodhte dhe të merrte masa, duke ndryshuar qëndrim. Pa dyshim, “fatlumët” e radhëve të para të publikut do të jenë kthyer në shtëpi të kënaqur për faktin se performanca e Selenës justifikoi plotësisht çmimin e kripur të biletës për ta ndjekur live.
/ Top Channel - HJ

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi