Arnold Schwarzenegger rikthehet "Terminator 5"

 :: Show Biz

Shko poshtë

Arnold Schwarzenegger rikthehet "Terminator 5"

Mesazh nga Erisa prej Mon 1 Jul 2013 - 5:19

Schwarzenegger do të interpretojë sërish Terminatorin në filmin që do të shfaqet për herë të parë në vitin 2015. Aktori 65-vjeçar do të luajë rolin e robotit vrasës në filmin e pestë të sagës. Regjisori i filmit nuk dihet ende. Xhirimet do të nisin në vitin 2014 dhe aktori veteran është shprehur në fillim të këtij muaji se ndihet shumë i lumtur dhe krenar që "Terminator" do të ketë sërish atë si protagonist. Bëhet fjalë për një trilogji (3 filma), por nuk dihet nëse do të jetë një "remake" i filmit të vitit 1984 me regji të James Cameron apo vazhdim i filmave të fundit.

/ Top Channel -HJ

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi