Elle MacPherson kthen kohën pas

 :: Show Biz

Shko poshtë

Elle MacPherson kthen kohën pas

Mesazh nga Erisa prej Tue 2 Jul 2013 - 22:50

Ishte 30 vjeç kur pozoi për herë të parë për kopertinën e revistës ‘Playboy’ vetëm me një palë geta të gjata dhe Elle MacPherson duket se ka “ngrirë” kohën pasi modelja australiane ka pozuar për ‘Harper’s Bazaar’ njësoj si 20 vite më parë dhe me të njëjtat rezultate. Modelja 49-vjeçare ka rikrijuar pozën e ‘Playboy’-t dhe nëse bëjmë krahasimin e të dyja kopertinave, koha për australianen nuk ka kaluar aspak. Foto për ‘Harper’s Bazaar’ është bërë nga këngëtari i famshëm Bryan Adams.

/ Top Channel - HJ

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi