“Paris Fashion Week” gjen të përgatitur Rihanna-n

 :: Show Biz

Shko poshtë

“Paris Fashion Week” gjen të përgatitur Rihanna-n

Mesazh nga Erisa prej Tue 2 Jul 2013 - 22:54

Nisja e “Paris Fashion Week” ka gjetur të përgatitur Rihanna-n. Këngëtarja 25-vjeçare është fotografuar në formë të mirë dhe e veshur me stil në rrugët e Parisit, bashkë me mikeshat e saj. Një ndër këto mikesha, është edhe fituesja e cmimit Oscar, aktorja Jennifer Lawrence. Rihanna postoi në profilin e saj në Twitter një foto me të pas darkës pariziene që kaluan bashkë. Disa orë më vonë, këngëtarja nga Barbadosi publikoi një tjetër imazh të sajin, ku me një gotë verë të bardhë shëtit me makinë nëpër rrugët e kryeqytetit francez, që këto ditë të nxehta vere është në qendër të vëmendjes së Vip-ave për shkak të javës së modës. E si mos mjaftonin këto, Rihanna vijoi me postimet e fotove, me veshje të ndërruar, si për të treguar që ka një graderobë të pasur.
/ Top Channel - HJ

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi