Përfundon dashuria Barbara-Pato

 :: Show Biz

Shko poshtë

Përfundon dashuria Barbara-Pato

Mesazh nga Erisa prej Tue 2 Jul 2013 - 22:59

Historia e dashurisë mes Patos dhe Barbara Berlusconit ka përfunduar. Sipas revistës ‘Chi’, vajza e presidentit të Milanit ka vendosur të përfundojë marrëdhënien me ish-futbollistin e këtij ekipi, aktualisht tek Corinthias në Brazil. Në javët e kaluara Barbara ishte fotografuar në Sardenjë me Paton dhe kishte siguruar se nuk kishte asnjë problem mes tyre, por duket se distanca ka bërë të vetën. Edhe vetë Pato ka konfirmuar lajmin nëpërmjet Twitter-it: “Pas dy vitesh e gjysmë dashurie dhe shumë gjërash të bukura, distanca i dha fund marrëdhënies.” Ndërsa Barbara është shprehur: “Është e vërtetë, por nuk kam asnjë koment për të bërë. Është jeta ime private.”


/ Top Channel - HJ

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi