nene qenia me e dashur ne bot

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

si ndiheni afer nenes

50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 2

nene qenia me e dashur ne bot

Mesazh nga saranda prej Mon 22 Jul 2013 - 23:29

Lotet e tua, do ma marrin jeten...
Une nje dhimbje pa fund zgjodha,
qe ty kurr me mos te te lendoja.
Dhimbjen ne zemer e mbaj,
qe hallin tim me ty smund ta ndaj,
sepse ti o nena ime, shume per mua ke vuajtur.
Kur ne syte e tu nje pike loti pikon,
duket sikur nje pjese e jetes time zhduket, shkon...
Ndaj te lutem, mos qaj per asnje cast te vetem,
se lotet e tua nena ime, do ma marrin jeten...
Ndaj te lutem sonte, ti qetesohu, dhe mundohu te flesh
Duke ecur neper enderra,
mos mendo se pa mua do te jesh
Me ty do te jem gjithmone,duke u mbeshtetur ne mua,
duke kaluar momente qe jane veq per ty
per mua, per ne te dy, qe jane vec per nene e bije.
...ku mes loteve te deshperimit, do psheretis..
me fal nena ime, qe kaq shume te kam lenduar,
lotet e mia per dhimbjen qe te fala,
kurr skane per te me pushuar......!!!
avatar
saranda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2
 <b>Piket</b> Piket : 4
Regjistruar : 22/07/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : klin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi