Amy sfidon ngricën me bikini

 :: Show Biz

Shko poshtë

Amy sfidon ngricën me bikini

Mesazh nga Erisa prej Sun 9 Feb 2014 - 11:24

Ish-miss Britania dhe një finaliste në Miss Universin 2013, Amy Willerton tregoi linjat e saj të mrekullueshme, në një banjo të nxehtë në Alpet Zvicerane.

E bërë e famshme gjatë vitit nëpërmjet një “reality-show”, 21-vjeçarja është përfshirë së fundmi në një fushatë të ethshme vetreklamimi, duke treguar vazhdimisht linjat e saj të admirueshme për paparacët.

Dhe pavarësisht të temperaturave nën zero në alpe, Wllerton u fotografua shumicën e kohës jashtë banjos, duke ekspozuar trupin e saj, për t’u ngrohur në ujin e nxehtë vetëm atëherë kur acari i ftohti në lëkurën e saj të zhveshur bëhej me të vërtetë i padurueshëm.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Amy sfidon ngricën me bikini

Mesazh nga Erisa prej Sun 9 Feb 2014 - 11:24

/ Top Channel

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Amy sfidon ngricën me bikini

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:15

zjarr,po shkoka ketu,moti nuk kam qene02.12.201402.12.2014 Kuc kuc Kuc kuc 
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Amy sfidon ngricën me bikini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi