pershendetje nga kushtrimi4

Shko poshtë

pershendetje nga kushtrimi4

Mesazh nga kushtrimi4 prej Sun 18 Jan 2015 - 23:20

Jam kushtrimi nga kosova hyna ne ne ket forum per shkak Erises dhe Legjendes sepse I respektoj shum kam deshir te kalojm mier me ju
avatar
kushtrimi4
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 26
 <b>Piket</b> Piket : 32
Regjistruar : 18/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : prishtina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje nga kushtrimi4

Mesazh nga Legjenda prej Sun 18 Jan 2015 - 23:59

mire se erdh vlla
avatar
Legjenda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 53
 <b>Piket</b> Piket : 93
Regjistruar : 17/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje nga kushtrimi4

Mesazh nga kushtrimi4 prej Mon 19 Jan 2015 - 2:40

Mire se tr gjrys I nderuar Legjenda
avatar
kushtrimi4
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 26
 <b>Piket</b> Piket : 32
Regjistruar : 18/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : prishtina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje nga kushtrimi4

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi