Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten

Mesazh nga Geri prej Wed 20 May 2009 - 21:52

Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten


Tragjedi ne nje familje greke, ku nje burre vrau gruan, dhe u hodh nga
kati i peste me dy femijet e tij, duke vrare veten dhe njerin prej
tyre.

Ngjarja ndodhi gjate nje sherri mes bashkeshorteve dhe ne kulmin e
konfliktit, burri hodhi gruan nga kati i peste. Pas ketij akti ai mori
ne krahe
edhe femijet 2 dhe 3 vjec dhe u hodh edhe vete nga apartamenti ku
banonin.

Njeri prej femijeve eshte plagosur rende dhe ndodhet ne spitalin
rajonal te Athines. Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po heton rreth
shkaqeve te
kesaj
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi