“Shiste” mend në fshat me Ferrari të vjedhur, arrestohet nga policia

Shko poshtë

“Shiste” mend në fshat me Ferrari të vjedhur, arrestohet nga policia

Mesazh nga Geri prej Mon 8 Aug 2016 - 22:13


Policia e Lezhës arrestoi një 43 vjeçar nga fshati Tale pasi drejtonte një automjet tip “Ferrari”.
Sipas burimeve të policisë makina rezultonte e vjedhur në shtetin fqinj të Italisë.
Forcat policore kanë sekuestruar makinën e kushtueshme të S.M dhe kanë nisur verifikimet e mëtejshme për të.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi