Policia shpeton te riun, tentoi vetevrasjen

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Policia shpeton te riun, tentoi vetevrasjen

Mesazh nga Geri prej Thu 21 May 2009 - 21:22


Oficeret
e policise se kryeqytetit oret e para te mengjesit i shpetuan jeten nje
te riu nga Tirana, qe kercenonte te vetevritej, duke u hedhur nga kati
i gjashte i nje pallati.

Policia
ishte njoftuar nga banoret e pallatit qe ndodhet prane tregut elektrik,
se nje i ri me thike ne dore po tentonte vetevrasjen. Lajmerimi eshte
bere rreth ores 22.00 te mbremjes se djeshme dhe forcat e policise kane
mberritur menjehere ne vendngjarje.

I riu ka qendruar per 4
ore ne nje nga ballkonet e pallatit, duke kercenuar se do te hidhej.
Pas shume ore negocimesh nje oficer policie ka mundur t’i afrohet dhe
rreth ores 02.00 te mengjesit te sotem ai mundi ta ndaloje. Gjate kesaj
tentative oficeri i policise eshte goditur me thike nga i riu, qe
tentoi vetevrasjen. Policia ka shoqeruar te riun, i cili sipas
deshmitareve shfaqte nje gjendje psikologjike shume te renduar gjate
gjithe kohes.

Arsyet e kesaj tentative per vetevrasje po
hetohen, ndersa policia e ndaloi te riun, identiteti i te cilit nuk
eshte bere i ditur. Ai ndodhet ne ambjentet e drejtorise se policise se
kryeqytetit, ku pritet qe shume shpejt t’i nenshtrohet edhe nje vizite
mjekesore nga psikiater.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi