Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Shko poshtë

Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Erisa prej Sat 23 May 2009 - 20:03

avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 28 May 2009 - 22:14

as nej emocion nuk e ndjej
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Thu 28 May 2009 - 22:36

thjesht nje nxitje per diqka qe me terhjek,ndjehem mire
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Miri prej Thu 28 May 2009 - 23:17

Varet si pas rastit
avatar
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Geri prej Fri 29 May 2009 - 10:25

Une skam propozu noi goc dhe skam ndier emocion per propozime..ate qe e kam dashur me zemer sdo fjal me i thon qe je e bukur e un te dua se fol me mir zemra se sa goja :112:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Erisa prej Fri 29 May 2009 - 20:54

Gerii shkruajti:Une skam propozu noi goc dhe skam ndier emocion per propozime..ate qe e kam dashur me zemer sdo fjal me i thon qe je e bukur e un te dua se fol me mir zemra se sa goja :112:
:112: :112:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Fri 29 May 2009 - 21:38

e shtyj te imponohet pas meje
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 20:02

mvaret prej rastit se nese eshte emocion i forte ndoshta edhe shuplakat e duarve do me dridheshin nga emocionet....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 1 Jul 2013 - 19:50

snuk
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ca emocioni ndjeni kur jeni duke i propozuar nji femre?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi