MOS........

Faqja 26 e 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Shko poshtë

MOS........

Mesazh nga Tea prej Sun 24 May 2009 - 10:43

First topic message reminder :

MUND TE SHPREHNI CTE DONI POR TE MBAJE FJALEN MOS NE FILLIM...
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: MOS........

Mesazh nga pink_lady prej Sat 16 Oct 2010 - 19:31

mosss sa kohe e keqe
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Oct 2010 - 21:55

Mos lendoni zemrat e engjujve ,sepse zoti do jau shperblej me te njejten monedhe. Crying or Very sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Oct 2010 - 22:08

Mos me harroni forumista te dashur... Crying or Very sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Dewil prej Sun 17 Oct 2010 - 2:55

Mos e bani motren time nervoze Engjullesh as mos e mendo qe te harojm Engjujt nuk harohen
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Eleonora prej Sun 17 Oct 2010 - 3:27

mos e vra trurin shume ti pelqesh
avatar
Eleonora
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 191
 <b>Piket</b> Piket : 192
Regjistruar : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga ZaNa prej Fri 22 Oct 2010 - 1:10

Mos do iku tani
avatar
ZaNa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 457
 <b>Piket</b> Piket : 460
Regjistruar : 18/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : N'Ralitet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Gentta prej Fri 22 Oct 2010 - 1:14

mos bej gjera qe sduhen bere
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Oct 2010 - 1:09

Mos kerko shume nga jeta, po jetoje deri ne fund ate qe ke.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 23 Oct 2010 - 6:24

mos u brengosni kurre per gjera te imta,jeta ka gjera te medha
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga pink_lady prej Sun 24 Oct 2010 - 22:18

mos me haroo
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 28 Oct 2010 - 15:16

mos me harroni ju lutem.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Gentta prej Thu 28 Oct 2010 - 19:56

mos u tallni me njerezit akoma pa i njohur ato
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Oct 2010 - 1:47

Mos mendoni qe e keqja harrohet, njeriu duron dhe duron dhe vjen nje moment dhe pelcet.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 2 Nov 2010 - 19:50

mos mjaft tani se u mbush kupa......
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Dewil prej Thu 4 Nov 2010 - 5:50

Mos premtoni kur nuk i realizoni premtimet
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 4 Nov 2010 - 6:57

mos u largo nga forumi vllacko se te duam te gjithe shumeeeeeeeee....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:27

mos ikkk tlutem se kjo nat nuk rrihet pa ty e un kam shm shm frik
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MOS........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 26 e 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi