Pytje-pergjigje po-jo

Faqja 13 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Shko poshtë

Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Tea prej Sun 24 May 2009 - 10:54

First topic message reminder :

PERGJIGJUNI ME PO OSE JO...
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Gentta prej Mon 15 Nov 2010 - 8:52

po

cfar urren dhe cfar vlereson me shum tek nje person
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Nov 2010 - 8:57

Vleresoj intelektin, qendrueshmerin, shpirtin luftarak,
Urrej tipat qe perpiqen te dalin nga vetja per tu pershtatur me parametrat qe te tjeret kerkojne.


Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen tek vetja?
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga engjell a djall prej Mon 15 Nov 2010 - 9:49

qetesia shpirterore
nuk e pelqen tek vetja ndo nje her kkur zemergjersia qe kam e teproj sa qe njerzit perfitojn nga rasti..
prisni dicka na e ardhmia?
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 15 Nov 2010 - 20:36

po pres edhe shume bile kam besim te plote qe do ta kem nje te ardhme te mire...

qfar do te thot per ju nje suprize?
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:26

diqka qe se ke mendu
cdo thot per ju tjesh i vetmuar?
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 16 Jun 2013 - 21:03

Dicka qe se kam menduar kurr, Denimi me i rend qe mund ti ndodh nje njeriu.

Presoni me i rendesishem per ju dhe qe do te donit ti ngjanit.?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje-pergjigje po-jo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 13 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi