A është Islami zgjidhje për njerëzimin?

Shko poshtë

A është Islami zgjidhje për njerëzimin?

Mesazh nga Erisa prej Sun 31 May 2009 - 6:50

A është Islami zgjidhje për njerëzimin?

https://www.youtube.com/watch?v=q8QTUGhK7sw

ndegjoje dhe lexoje fjalet eketi dijetari te famshem....
Allahu e shperbleft???????
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi