Ndjenjat e vajzave

Shko poshtë

Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 7 Jun 2009 - 23:49

Pak kohë më parë nëpërmjet internetit qarkullonte një e-mail që titullohej “Gjeografia e Femrave”. Dhe çfarë përmbante do të thoni ju!? Pikërisht gjeografinë e këtyre grup-moshave. Le ta fillojmë më mirë me to dhe të qeshim paksa, ndërsa më tej zbuloni udhëtimin e gjatë të seksit përreth botës

Gjeografia e femrës

Midis 18 dhe 20 vjeçare është si Afrika: gjysmë e zbuluar, gjysmë e egër, e bukur, natyrale dhe delta fertile.

Midis 21 dhe 30 vjeçare ajo është si Italia: e zhvilluar mirë dhe një treg i hapur veçanërisht për ata që i ofrojnë para të thata.

Midis 31 dhe 35 vjeçare femra është si Florida: tejet e nxehtë, e rehatuar dhe e bindur për bukurinë e saj.

Midis 36 dhe 40 vjeçare një femër është si Franca: butësisht e pjekur, por ende shume e ngrohtë e mrrekullueshme dhe e dëshirueshme për vende të pavizituara
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 7 Jun 2009 - 23:49

Vajza:
-Mami unë jam dashuruar me një djalë dhe dua të fejohem me të.
Mami:
-Çfarë pune bën ky shoku?
Vajza:
-Beni punon kamarrier dhe është shumë simpatik.
Mami:
-Po unë të kam gjetur një burrë biznesmen të keqen mami, i ka vdekur gruaja para tri muajsh dhe do që të martohet prapë.
Vajza:
-Unë dua Benin o mami, e dashuroj, më kupton apo jo?
Mami:
-Moj bijë, më dëgjo mua dhe shiko lekun e mos u merr me broçkulla adoleshentësh!
Vajza:
-E dua o mami e dua, si nuk e kupton dreqi e mori, se çfarë është dashuria?!
Mami:
-Mbylle gojën moj budallaqe, se dashurinë e shpikën komunistët, që të bënin seks pa lekë...
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga Tea prej Thu 11 Jun 2009 - 11:37

komplimente per postimet interesante dhe shume te bukura ...
me lejo te shtoj dhe une dicka ne kete teme ...

seksi per te rinjte eshte qefj
per te martuarit detyrim
per te vjetrit nostalgji
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Thu 11 Jun 2009 - 21:15

kane thene te vjetrit:Edhe plakut i hahet pitja :111: :111:
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Jun 2009 - 5:31

te lumte mitrovica jam dakort me ty
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:37

Midis 18 dhe 20 vjeçare është si Afrika: gjysmë e zbuluar, gjysmë e egër, e bukur, natyrale dhe delta fertile. ma mir e para
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:13

vajzat i kane ndjenjat te ndezura
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndjenjat e vajzave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi