pse njeriu vdes per dashuri...

Shko poshtë

pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Erisa prej Wed 10 Jun 2009 - 20:54

Dashuria te ben te qmendesh nese deshton por nuk ja vlen te vdesesh per të..
Une cdo gje do kisha ber per dashurin vetem te vdes Jo se nuk esht zgjidhje OkRespekt per te gjith nga Tetovarja
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Erisa prej Sat 13 Jun 2009 - 7:14

Po jap mendimin time pasi nuk keni dhon ju pergjigje te dashur shoqri.

Njeriu vdes per Dashurin,se Dashuria e vertet na mban te gjall ne jet se kam pa perendin shoh ngaher Dashurin,Dashuria mbreteron se njeriu pa te srron.
Edhe kur e ke zemren plot dashuri edhe si te gjendesh krejte ne anen tjeter te botes dhe eshte teper vone kur njeriu vdes pa zjarin e dashuris dashuria eshte si njeriu kur lindet zhvillohet dhe nje dit vdes ... Kur njeriu e ka zemren plot me dashuri.shpirti i ushqehet me shpresa. ..
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 13 Jun 2009 - 8:28

dua te jem gjalleper dashurine
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Erisa prej Thu 4 Mar 2010 - 2:49

Sepse lind nga dashuria !

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 4 Mar 2010 - 3:09

Mendoj se njeriu vdes nga dashuria, sepse ajo eshte ushqim shpirteror per te ecur perpara ne te gjitha kuptimet dhe pa te jeta dhe bota do te ishte vetem bardh e zi.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 18:02

njeriu vdes per dashuri vetem nese do me shpirt e me ndjenja te forta ,ndjenjat jan ato te cilat e dergoin dike deri tek vdekja.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 1 Jul 2013 - 20:08

sepse njeriu ka lindur e do vdes x te ky esht fati tij
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse njeriu vdes per dashuri...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi