Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Shko poshtë

Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga bela prej Fri 24 Apr 2009 - 4:32

Une mendoj se gocat sepse e kam provuar vete qe jam me e dobet se djali.
avatar
bela
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 631
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : parajse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Geri prej Fri 24 Apr 2009 - 4:36

Cdo njeri ka dobesit e veta nuk mund me thon cunat apo gocat se normale secili do fol per anen e vet,Mendoj Gocat e kan karakterin me te dobet pasi i njjof paksa


Edituar për herë të fundit nga Gerii në Tue 28 Apr 2009 - 4:58, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 24 Apr 2009 - 4:38

Pajtohem me ju,vajzat jan me te dobeta nuk permbahen dot Sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Erisa prej Tue 28 Apr 2009 - 4:57

vajzat kan dobesi
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 28 Apr 2009 - 5:00

vajzat qe sqenrojn te njejta
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga KLEA LOVE prej Tue 28 Apr 2009 - 5:22

VAJZAT
avatar
KLEA LOVE
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 861
 <b>Piket</b> Piket : 993
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : MILANO

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga fjolla prej Tue 28 Apr 2009 - 5:54

GOCAT VALLA
avatar
fjolla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 103
 <b>Piket</b> Piket : 105
Regjistruar : 21/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Merisa prej Tue 28 Apr 2009 - 6:37

gocat per nga karakteri jan me te dobeta
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Arti prej Tue 28 Apr 2009 - 7:36

UNe i mendoj si komplekse keto ? Karakteri i femrave ka sendertuar boten! Shqiptareve ua ka ngritur vleren!
avatar
Arti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 113
 <b>Piket</b> Piket : 117
Regjistruar : 27/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Arla prej Mon 5 Apr 2010 - 10:13

Deri tani me ka rezultuar qe meshkujt kane karakter te keq si dhe shume te dobet
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Erisa prej Tue 6 Apr 2010 - 3:55

djemt

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 6 Apr 2010 - 4:52

cunat
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Erisa prej Wed 9 Jun 2010 - 6:03

Ka dhe djem ka dhe vajza ne ket nivel te karakterit te dobet

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:32

Hapesira. shkruajti:Ka dhe djem ka dhe vajza ne ket nivel te karakterit te dobet
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 16 Jun 2013 - 21:13

Djemt hiihi
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Αρτεμης prej Wed 19 Jun 2013 - 0:34

bela shkruajti:Une mendoj se gocat sepse e kam provuar vete qe jam me e dobet se djali.

Ne c'kuptim me te dobet nga karakteri? Flet per anen morale apo ate te ndjeshmerise e cila tek ne femrat pasqyrohet me shume!!,normale qe per nga natyra jemi me te ndjeshme dhe ndoshta ne disa situata lekundemi pikerisht nga kjo ndjeshmeria jone edhe pse ka femra e femra..

Per nga ana morale ne karakter une do theksoja qe meshkujt jane me te dobet,kjo ne krahasim me vitet me pare, meshkujt e kane shit moralin me kohe,kjo lidhet ngushte qe nga femijeria e tij menyra si rritet e edukohet nje mashkull dhe kultura qe merr..,dhe nuk jane aq te ndjeshem sa femrat ne situata te ndryshme keshtu qe si meshkuj duke qene me te ashper e te vrazhde (njeri qe si tregon ndjenjat) kjo interpretohet nga shumica se ai ka karakter me te forte, ..

Meshkujt me te dobet nga ana morale ndersa femrat me te dobeta ne ndjenja...Edhe pse sbesoj se ka gjini kjo gje sepse varet nga njeriu,jeta qe ka bere,perjetimet,si i ka vijuar gjerat,edukata,arsimi,shoqeria etj,,,Jane shume rrethana qe luajne rol te rendesishem ne ndertimin e karakterit te nje individi...
avatar
Αρτεμης
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 415
 <b>Piket</b> Piket : 421
Regjistruar : 01/03/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : as ne toke as ne qiell

http://engjujtshqiptare.forumotion.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Juventinia prej Wed 19 Jun 2013 - 4:53

cunat Razz

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Wed 12 Feb 2014 - 9:09

gocat
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush jane me te dobet ne karakter cunat apo gocat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi