Vdes Michael Jackson !

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Vdes Michael Jackson !

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 25 Jun 2009 - 22:53

Sapo mësuam se ylli i pop-it "Michael Jackson" vdiq.
Ai ishte 50 vjeç.
Michael Jackson pësoi një atak kardiak dje pasdite (në datën 24-06-2009) në shtëpinë e tij në"Holmby Hills".
Sipas njoftimeve zyrtare kur Michael Jackson u vizitua nga doktorët ai nuk kishte më puls dhe ata nuk mundën të bënin më asgjë për këtë.
Kur ai u dërgua në spital doktorët u munduan t'a risillnin në jetë por ai nuk reagonte.
Thuhet se në spital kishte kaos total mbas arritjes të këngëtarit.
Njerëzit që ishin me të bërtisnin : "Duhet t'a shpëtoni ! Duhet t'a shpëtoni !"Edituar për herë të fundit nga Hapesira në Fri 26 Jun 2009 - 4:25, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vdes Michael Jackson !

Mesazh nga engjell a djall prej Thu 25 Jun 2009 - 22:54

do te ngelet i pa harruar ne kete bot do qendroj nje yll ne boten e muzikes pergjighmon
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vdes Michael Jackson !

Mesazh nga Geri prej Fri 26 Jun 2009 - 2:45

E mora vesh sot ne mengjes e lexova ne nji gazet jeten e tij ka qon nji nder kengtaret e POPIT me i miri per disa kohe dhe kohen e fundit ai ka pat shum probleme..por prap do jet me i miri
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vdes Michael Jackson !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi