A ju pelqen emri juaj???

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga bela prej Fri 24 Apr 2009 - 4:40

First topic message reminder :

Mua me pelqen shume emri im sepse BELA ne italisht do te thote e bukur.
avatar
bela
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 631
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : parajse

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Dewil prej Sun 10 Oct 2010 - 11:07

po
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 12 Nov 2010 - 7:55

Po! Nje nga arsyet qe me pelqen eshte sepse jep efekt te vecante tek personat qe e degjojne per here te pare. Smile
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Sheqerka prej Fri 12 Nov 2010 - 8:11

emri apo nicku?
nejse mua me pelqen emri im Embarassed
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Nov 2010 - 8:18

Nicku Nicku Sheqerk

Mua me pelqejn emeri ime , kot s'ma kan ven qe sa kam lind
Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Sheqerka prej Fri 12 Nov 2010 - 8:31

Geri shkruajti:Nicku Nicku Sheqerk

Mua me pelqejn emeri ime , kot s'ma kan ven qe sa kam lind
Very Happy

aha thash se per emrin e vertete
ti geri ne realitet geri e ke?
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Nov 2010 - 8:35

Geri shkurt , gjat sta tregoj Razz

Po dhe tema per emerin e vertet esht te pelqen a jo Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Sheqerka prej Fri 12 Nov 2010 - 8:36

Geri shkruajti:Geri shkurt , gjat sta tregoj Razz

Po dhe tema per emerin e vertet esht te pelqen a jo Very Happy
duhet ta kesh gerald
hahaha hahaha hahaha
ndersa emrin tim se din asnji pelqesh pelqesh pelqesh
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Nov 2010 - 8:38

E gjete , po dhe ti Brikena se ke keq emerin Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Sheqerka prej Fri 12 Nov 2010 - 8:39

Geri shkruajti:E gjete , po dhe ti Brikena se ke keq emerin Very Happy

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

un mbahesha ne te madh se sma di asnji emrin hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Nov 2010 - 8:42

Po Po rri pa merak , po mbiemerin a do ta them

Nejse..! mos me dal nga tema

Mua me pelqe emeri ime Gerald

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Sheqerka prej Fri 12 Nov 2010 - 8:43

ahhahhhahahah vetem mbiemrin qe se din ti shoku hahaha
nejse mua me pelqen emri im rrushe hahaha
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 12 Nov 2010 - 14:19

po me pelqen.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:27

nrm kam emer tbukur...po veprimet ma bejn jet tkeqe jo jetmir uaaaaa
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ju pelqen emri juaj???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi